Об'єм прямокутного паралепіпеда дорівнює 5670см кубичних,а довжина 27 см. Знайди його висоту,якщо

ширина на 3 см більша за довжину

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Алексей.

Ответ:

7 см

Х -высота.

Уравнение

х*27*(27+3)=5670

х*27*3=567

х*9=63

х=7 см