Обчисліть діаметр кола, довжина якого дорівнює 9,42 см?Помогите пожалуйста (​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Акбота.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола  дорівнює : С=2пR  

9,42 = 3,14 *R

R= 9,42 : 3,14

R= 3 см

Знайдемо діаметр:

d=2R= 2 *3= 6 см