6. Маса 1 см3 міді 9 г. Яка маса мідного куба, якщо до- вжина його ребра 5 см? Помогите

СРОЧНО!!дам30б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Серёжа.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об* єм куба дорівнює:

V= a^3= 5^3 = 125 см3

1 см3   - 9 г

125 см3 - х г

х= 125 * 9

х= 1125г = 1 кг 125 г маса мідного куба