з Оленка побудувала вежу з кубиків так, що число на куби- ку вгорі дорівнює добутку чисел,

розташованих на двох кубиках під ним. Яке число буде на верхньому кубику? ? 2 5 1 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Відповідь:

23

Покрокове пояснення:2 + 5 =7 ; 5 + 11 = 16; 16 + 7 =