знайдіть суму довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда, якщо його об'єм дорівнює 1000 см³,а

два ребра дорівнюють 125 см і 8 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыхина Анастасия.

Ответ:

1) 1000 : 125 : 8 = 1 (см) — довжина третього ребра.

2) 4 • (125 + 8 + 1) = 536 (см) —довжина усіх ребер прямокутного паралелепіпеда.

Відповідь. Довжина усіх ребер прямокутного паралелепіпеда — 536 см.

Пошаговое объяснение: