Знайти добутки чисел 276 і 503; 437 і 360 з їх перевіркою дією ділення.​


Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:276×503=138828, 138828÷503=276

437×360=157320, 157320÷360=437

Пошаговое объяснение:

276× 437×

503. 360

828+ 0+

0+ 2622+

1380= 1311=

138828. 157320