В мене є тільки пів години. За першу годину автомобіль проїхав 2/5 усього шляху, що становить

120км.Яка відстань між містами? Поможіть пожалуста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Салин Лёша.

Ответ:

300 км

Пошаговое объяснение:

Дріб \frac{2}{5} означає "дві частини з п'яти". Тобто 120 кілометрів - це дві частини з п'яти, а весь шлях відповідно  "п'ять частин з п'яти". Щоб знайти довжину всього шляху, спочатку знайдемо його \frac{1}{5} частину, поділивши 120 на 2 (120:2 = 60). Після цього помножимо 60 на 5 частин, 60*5=300 км.