б. Одна сторона прямокутника дорівнює 5 см, а інша йди периметр і площу цього прямокутника, удвічі

довша за неї. Знайди периметр і площу цього прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Староселец Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

длина - 5 см.

ширина - 5 см. * 2 = 10 см.

Р = (a + b ) *2 = ( 5 +10 ) * 2  = 30 см.

S = a * b = 5 * 10 = 50 кв.см.