y 6 коробках 36 олівців. Скільки олівців поміститься в 50 коробках, якщо в кожну складатимуть

олівців у 2 рази більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Lvov Denis.

Відповідь:

У 1 коробці 6 олівців, якщо збільшити у 2 рази, то у кожну коробку потрібно буде класти 12 олівців. 50 *12 =600- олівців поміститися у 50 коробках

Отвечает Найтов Савелий.

Ответ-3600

Пошаговое объяснение-для начала мы умножаем 36*2=72

Дальше 72*50=3600