Як зміниться площа круга, якщо його радіус зменшити у 7 разів?


Ответы на вопрос

Отвечает Курманияз Айдар.

Ответ:

если уменьшить радиус в 7 раз, тогда площадь уменьшится в 49 раз.

S=7^2=49

Пошаговое объяснение:

Отвечает Парапетов Карл.

Ответ:

Зменшиться у 49 разів

Пошаговое объяснение:

Формула площі круга ,коли відомий радіус :

S = πr²

Якщо радіус зменшити у 7 разів , то площа круга складе :

\displaystyle S= \pi (\frac{r}{y&})^2=\frac{\pi r^2}{49}

Знайдемо , як зміниться площа :

\displaystyle  \frac{\pi r^2}{49 } :\pi r^2 =  \frac{\pi r^2}{49 } *\frac{1}{\pi r^2}=\frac{1}{49}

Як бачимо площа круга зменшиться у 49 разів