1.Написать уравнение касательной к графику функции y=x^2+x=2 в точке с абсциссой Xo=1 2.

дискретная CB задана рядом распределения Xi. -2 1 4 Pi 0.3 p2 0.3 Найти M(X), D(X)

Ответы на вопрос

Отвечает Ильичёва Анна.

Ответ:       у = 3х - 3 .

Пошаговое объяснение:

    y = x² + x - 2 в точці  з абсцисою х₀= 1 .

    y = f( x₀ ) + f '( x₀ )( x - x₀ ) - рівняння дотичної до графіка функції .

     f( x₀ ) = y( 1 ) = 1² + 1 - 2 = 0 ;  f '( x ) = ( x² + x - 2  )' = 2x + 1 ;

      f '( x₀ ) = 2 * 1 + 1 = 3 .  Підставляємо значення у формулу :

    у = 0 + 3*( х - 1 ) = 3х - 3 ;   у = 3х - 3 - рівняння шуканої дотичної .