Дві задачі: 1. Товар коштує 400 грн. Якою стане ціна товару якщо він подорожчає на 12%? 2.Телефон

коштує 40000 грн. На свята оголосили акцію зменшення ціни на 15% . Якою стане ціна телефону? Допоможіть Будьласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Клячина Татьяна.

Ответ:

1) 448 грн.  2) 34000 грн.

Пошаговое объяснение:

1).400*1,12=448 грн. можно:( 400+ 400*12/100=448)

2).40 000 - 40 000*15/100=40000-6000=34 000грн

можно: 40000*85/100=34000 грн.

Отвечает Симонов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 1) 400/100=4(грн) - знижка 1 %

2) 4*16=64(грн) - знижка 16 %

3) 400-64=336( грн) - Ціна товару зі знижкою 16 %

відповідь: 336 грн.

2. 1) 40000/100=400(грн) - знижка 1 %

2) 400 * 15=6000(грн)- знижка 15 %

3) 40000-6000=34000( грн) - Ціна телефону зі знижкою 15 %

відповідь: 34000 грн.