Розв'язати систему рівнянь у^2-4xy=33 ; x+2y=4


Ответы на вопрос

Отвечает Шумель Андрей.

Ответ:

(3; 0.5), (-\frac{11}{9} ;  \frac{47}{18} )

Пошаговое объяснение:

З другого рівняння виражаємо х: х = 4 - 2у.

Підставимо це значення в перше рівняння:

y^{2} - 4(4 - 2y)y = 33

y^{2} - 16y + 8y^{2} = 33

9y^{2} - 16y - 33 = 0

D = b^{2} - 4ac = 256 + 1188 = 1444 = 38^{2}

x_{1} = \frac{-b + \sqrt{D} }{2a} = \frac{16 + 38}{18}  = 3

x_{2} = \frac{-b - \sqrt{D} }{2a} =  \frac{16 - 38}{18} = -\frac{11}{9}

Підсавимо по черзі ці значення в друге рівняння:

y_{1} = 0.5

y_{2} = \frac{47}{18}

Отвечает Гаманович Евгений.

Пошаговое объяснение:

всё решенение на фото, два Х и два У