Спростіть вираз і знайдіть його значення: 7,44 + а + (-3,5) + (-5,44) + (-12,5) + b, якщо а = 9,6,

b = -5,7. памагите очень срочно мне надо

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

7,44 + а + (-3,5) + (-5,44) + (-12,5) + b = а +b -14

якщо а = 9,6, b = -5,7

9,6 +(-5,7) -14= - 10,1