Бригада робітників заготовила 47 машин березових дров,соснових- на 9 машин більше,осикових на 18

машин більше,ніж соснових.скільки машин осикових дров заготовили робітники? Скласти і умову?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Анастасия.

Ответ:

Березові др.- 47 м.

Соснових др.-?, на 9 машин більше

Осикових др.-?, на 18 машин більше

Пошаговое объяснение:

1)47+9=56(м.)-заготовили соснових.

2)56+18=74(м.)-заготовили осикових.

3)47+56+74=130+47=177(м.)