Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи обернені задачі. За 7 однакових шматочків кольорової крейди

заплати- ли 21 грн. Скільки грошей треба заплатити за 5 воскових Олівців, якщо ціна олівця в 3 рази більша за ціну шматочка крейди?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рощин Кирилл.

Ответ:

1) 21÷7=3 (грн)— ціна одного шматочка крейди.

2) 3×3=9 (грн)— ціна одного воскового олівця.

3) 5×9=45 (грн)— ціна п'ять воскових олівців.