4. Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6 см, довжина - в 3 рази більша за його 6 - ширину,

а висота на 8 см менша від його довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колычев Макс.

Ответ:

1936 см³

Пошаговое объяснение:

Дано:

b=6см

а=3*6 см

с=(3*6)-8см

V-?

Решение.

V=abc

V=6*3*6*(3*6-8)=6³*3²-8=216*9-8=1936 (см³)