Від причалу у протилежних напрямках вирушили два катери: один зі швидкістю 56км/год, другий-зі

швидкістю 64км/год. Через певний час відстань між катерами була 480км. Скільки годин рухались катери на той момент, якщо їхній рух був рівномірним?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупнова Алёна.

Ответ:

64-56=8(км/год)

480:8=60(км)

Отвечает Зюзин Владислав.
64-56=8(км в год)
480:8=60(км)