Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють: 1) 10 см, 6 см і 4 см; 2) 4

дм, 5 дм, 8 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Оля.

V=a×b×c

V=10×6×4=240cm³

V=4×5×8=160dm³