Телевизор коштуе 900 грн скильки вин коштуватиме писля зниження ціни в 7%


Ответы на вопрос

Отвечает Дондокова Наташа.

100% - 7% = 93%

900 грн — 100%

х грн — 93%

х = 93 · 900 : 100 = 837 (грн) — ціна товару після зниження ціни.

Відповідь: після зниження ціни на 7%, ціна телевізора буде становити 837 грн.

Отвечает Боброва Алиса.

Ответ:

900грн-100%

х грн-93%

х=900*93:100=837 грн