Запишіть мішані числа у вигляді неправельного дробу а) 4 цілих 3/5 б)10цілих7/15 в)2цілих11/43


Ответы на вопрос

Отвечает Березин Влад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4. 3/5 = (4*5 + 3)/5 = 23/5

10. 7/15 = (10*15 + 7)/15 = 157/15

2. 11/43 = (2*43 + 11)/43 = 97/43