Спростіть вираз і знайдіть його значення: 7,44 + а + (-3,5) + (-5,44) + (-12,5) + b, якщо а = 9,6,

b = -5,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Нурсултан.

Ответ:ftft urddhurddh hctf4

Пошаговое объяснение:44+44=809

Отвечает Николенко Екатерина.
7,44 + 9,6 + (–3,5) + (–5,44) + (–12,5) + (–5,7)=7,44+9,6–3,5–5,44–12,5–5,7=17,04–27,14=–10,1