Обчисліть відносну висоту між двома пунктами,якщо атмосферний тиск в одному з них становить

1033гПа,а в іншому 1013гПа​

Ответы на вопрос

Отвечает Абитов Бахтияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1013 гПа это 760мм рт. ст.

1033 х

х=1033×760/1013=775мм рт.ст.

775 - 760=15мм рт ст

12 м подьема уменьшается на

1 мм рт. ст

12×15=180м