Сторони трикутника дорівнюють 5, 14 і 17 см, а периметр подібного йому трикутника складає 108 см.

Обчисли сторони другого трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

a1=5 cм

b1=14 cм

с1=17 см

Р1=а1+b1+c1

Р1=5+14+17=36 см

Р2=108 см

k=Р2/Р1=108/36=3

a2=3×a1=3×5=15 cм

b2=3×b1=3×14=42 cм

с2=3×с1=3×17=51 см

Ответ : 15 см; 42 см; 51 см