Знайдіть на осі х точки, віддалені від т. А на 7.


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

Ответ:

А(4;-2;3) на відстань 7

Крок 1. Знайдемо УСИ точки, виддалени вид А на 7 одиниць (це сфера):

(х-4)²+(у+2)²+(z-3)²=49.

Крок 2. Знайдемо абсциси точок, виддалених вид А на 7 (знаючи, що ордината та апликата цих точок доривнюють нулю):

(х-4)²+(0+2)²+(0-3)²=49

(х-4)²+4+9=49

(х-4)²=36, тобто

х-4=6, х=10, звидси точка (10;0;0)

або

х-4=-6, х=-2, звидси точка (-2;0;0).

Видповидь:(10;0;0) и  (-2;0;0).

Пошаговое объяснение: