Обчислити діаметр кола, площа якого дорівнює 360 п м2


Ответы на вопрос

Отвечает Агалакова Алёна.

Ответ:

S=πR^2

R^2=360π/π=360

R=√360=√36*10=6√10

D=2R=(6√10)*2=12√10 м

Пошаговое объяснение: