У скільки разів відстань між точками А (-62) і М (-7) більша за відстань між точками В (1,4) і

C(6⅖)?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Даня.

Ответ:

в 11 разів

Пошаговое объяснение:

відстань між точками А (-62) і М (-7) =-55

відстань між точками В (1,4) і C(6⅖)=6,4-1,4=5

55/5=11