- Для офісу придбали 2 стол за ціною 420 грн за кожний та 2 стільці за ціною 80 грн за кожний. Яка

вартість цієї покупки? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Katkova Valeria.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Хайрединова Мавика.

Ответ:

1000 грн

Пошаговое объяснение:

420 * 2 = 840 (грн)

80 * 2 = 160 (грн)

160 + 840 = 1000 (грн)