-(m+3)+(n-4)-(p-m) та знайди його значення ', якщо m=2.2/9;n=28;p=21 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронин Валера.

Спростити вираз -(m+3)+(n-4)-(p-m) та знайди його значення, якщо m=2.2/9;n=28;p=21

Ответ:

0

Пошаговое объяснение:

Раскроем скобки:

-(m+3)+(n-4)-(p-m) =-m-3+n-4-p+m=

[приведём подобные слагаемые: -m+m=0; -3-4=-7]

=n-p-7=

[подставим значения: n=28; p=21 ]

=28-21-7=28-28=0.