Міксер коштував 360 грн. Якою стала його ціна після того, як спочатку вона знизилася на 5%, а потім

підвищилася на 10% СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Хасбиуллина Риана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

360 * 5 % * 100%= 18 грн це 5%

360 - 18 = 342 грн ціна після знижки

342 * 10% : 100 % = 34,2 грн це 10%

342 + 34,2= 376,2 грн стала ціна міксера

Отвечает Аксенова Алина.

Ответ:

1) 360 * 5 % * 100%= 18 грн це 5%

2) 360 - 18 = 342 грн ціна після знижки

3) 42 * 10% : 100 % = 34,2 грн це 10%

Відповідь: 342 + 34,2= 376,2 грн стала ціна міксера.

Пошаговое объяснение:

Надіюсь допомогла