У класі 12 дівчаток і 18 хлопчиків. Яку частину частину складають дівчата від усього класу​


Ответы на вопрос

Отвечает Бровченко Андрей.

Пошаговое объяснение:

1) 12 + 18=30(учн)- у класі разом

2) 100%:30*12=40%-у класі дівчат