Знайдіть значення виразу у - 4,3-х, якщо у = - 7,2, x=-3,4.


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Яна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

підставимо значення х та у

-7,2-4,3+3,4=-11,5+3,4=-8,1