На координатній прямій точці M відповідає число d+5, а точці C — число d+(−5). Яке число відповідає

середині відрізка MC?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвская Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

число 0

|d-5|=d+5

- d+5=d+5 ,2d=0 ,d=0