швидкість катера за течією ріки 30 км/год, а проти течії - 22 км/год. Знайди шлях плота за 3½ год

цією рікою​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушкова Александра.

Ответ:

14км.

Пошаговое объяснение:

шв за теч = власна + шв теч = 30

шв проти теч = власна - шв теч = 22.

шв теч - ? - х.

власна - в

в+х=30

в-х=22

Віднімемо два рівняння:

2х=8;. х=4(км/год)

за 3,5год плот пройде 4×3,5=14(км)