Значення якого з наведених виразів дорівнює 1 5/27? А)2 10/27-1 7/27;Б)1-22/27; В)1 3/27+1

2/27;Г)15/27+17/27.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Полина.

Ответ:

Г

Пошаговое объяснение:

15/27+17/27=32/27=1 5/27