Підготовка до діагностувальної роботи 1.Розв'яжи задачу. Для поливу городу за 5 днів роботи

використали 330 л води. Скільки літрів води потрібно для поливу городу протягом 9 днів, якщо щоденна витрата зменшиться вдвічі? 2. Розв'яжи задачу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Глуштарь Даня.
Ответ:
330/5=66 (л)--на 1 день
66/2=33(л)- на1 день писля зменшення витрат
33*9=297(л)
Відповідь: 297 л використали за 9 днів
Пошаговое объяснение: