Власники квартири за січень використали 4000л гарячої води,а за лютий - 3000л. Вартість гарячої

води за січень була на 110 грн більша,ніж за лютий. Яка вартість гарячої води за січень і лютий разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Саша.

Відповідь:

Вартість гарячої води за січень і лютий разом складає 770 гривень.

Покрокове пояснення:

Різниця між використанням гарячої води у січні та у лютому складає:

4000 - 3000 = 1000 літрів - така кількість води коштує 110 гривень.

Разом за січень та за лютий використали:

4000 + 3000 = 7000 літрів гарячої води.

7000 / 1000 = 7 разів більше використали води у зрівнянні з 1000 літрів.

110 × 7 = 770 гривень - вартість гарячої води за січень і лютий разом.