(190. Власники квартири за січень використали 4000 л гарячої води, а за лютий 3000 л. Вартість

гарячої води за січень була на 110 грн більша, ніж за лютий. Яка вартість гарячої води за сі- чень і лютий разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Даша.

Ответ:

Вартість гарячої води за січень і лютий разом склала 770 грн.

Пошаговое объяснение:

Знайти вартість гарячої води за січень і лютий разом.

Використано води :

січень - 4000 л

лютий - 3000 л

Вартість гарячої води за січень була на 110 грн. більша, ніж за лютий.

Вартість гарячої води за два місяці - ? грн.

1) Знайдемо на скільки більше води використали у січні :

4000 - 3000 = 1000 л

і за умовою це склало  110 грн.

Отже вартість 1000 л води 110 грн.

2) Знайдемо скільки води використали за два місяці :

4000 + 3000 = 7000 л води

3)  Знайдемо у скільки разів більше використано води за два місяці :

7000 : 1000 = 7 разів

4) Знаючи , що 1000 л води коштує 110 грн. можемо знайти вартість води за два місяці :

110 * 7 = 770 грн.

Вартість гарячої води за січень і лютий разом склала 770 грн.