два ребра прямокутного паралелепіпеда, що виходять з однієї вершини, дорівнюють 2 см. яким має бути

третє ребро, що виходить з цієї ж вершини, щоб площа поверхні дорівнювала 40см

Ответы на вопрос

Отвечает Московко Денис.

Ответ:

4 см

Пошаговое объяснение:

S=2*(ab+ac+bc) a,b,c ребра, выходящие из одной вершины

40=2*(2*2+2*с+2*с)

20=4+4с

16=4с

с=4