Чому дорівнює похідна функції f(x)=(3x-1)⁵​


Ответы на вопрос

Отвечает Агманова Айман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f'=((3x-1)⁵)'=5*3*(3x-1)⁴=15(3x-1)⁴