Довжина прямокутника втричі менша ніж ширина. периметр прямокутника 24см. знайти сторони

прямокутника. 3 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Белик Максим.

Ответ:

3 см та 9 см

Пошаговое объяснение:

Периметр Р=(a+b)*2

(a+b)*2=24

a+b = 24: 2

a+ b = 12 см

Довжина втричі менша, ніж ширина, це означає, що 12 см треба розділити на 4 рівних частини, з яких 3 частини - це ширина, а 1 частина - довжина.

12 : 4 = 3 (см) - одна частина

довжина = 3*1= 3 см

ширина = 3*3=9 см