До супермаркету привезли 1 т 2 ц моркви.Третину моркви виклаои на прилавок,а решту ррзфасували в

пакети по 2 кг в кожний.Скільки пакетів зеадобилося для фасування?Допоможіть рішити

Ответы на вопрос

Отвечает Хохрякова Ульяна.

Ответ:

1)1200:3=400(кг)- моркви виклали на прилавок.

2)1200-400=800(кг) - решта

3)800:2=400(п)

відповідь:для фасування знадобилося 400 пакетів