Спростити вираз (2 – а)(2 + а)(4 + а2) + (4 – а2)2 та знайдіть його значення при а = –0,2 Кто

Поможет буду рад)

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

(2 – а)(2 + а)(4 + а²) + (4 – а²)²=

(4+2а-2а-а²)(4+а²)+(16-а)=

(4-а²)(4+а²)+(16-а)=16+4а²-4а²-а+16-а=16+16+4а²-4а²-а-а=32-2а=32-2×а

а=-0,2

а=(-0,2)=(-0,2)×(-0,2)×(-0,2)×(-0,2)=

0,0016

0,0016×2=0,0032

32-0,0032=31,9968