Від якого числа треба відняти 7,8, щоб мати число 4,1, рази більше, ніж 4,5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Варвара.

х - 7,8 = 4,5 · 4,1

х - 7,8 = 18,45

х = 18,45 + 7,8

х = 26,25

Ответ: число 26,25.

Отвечает Чичинев Андрей.

Тут треба вирішувати від противного, тобто по умове сказано ділення, то робляємо множення.

В нашем прикладе спочатку різниця числа і 7,8 потім ділення отриманого числа и 4,1 де підсумковий результат 4,5. Тоді ми шукаємо добуток 4,1 і 4,5 а потім складуємо 7,8.

4,1×4,5+7,8=26,25

Відповідь:26,25