Знайдіть суму всіх ребер прямокутного парелелепіпеда, якщо його ширина дорівнює 4 5/7см, висота на

2 2/7 см більша за ширину, а довжина на 1 6/7 см більша за висоту

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4 5/7 + 2 2/7 = 7 см висота

7 + 1 6/7 = 8 6/7 см довжина

Оскільки у прямокутного паралелепіпеда по 4 ребра кожної довжини, то сума всіх ребер дорівнює:

4 * (4 5/7 + 7 + 8 6/7 ) = 4 * 18 4/7 = 4 * 130/7 = 520/7 = 74 2/7 см