Записати різницю двох виразів та спростити її: 8,37+а і 1,63+а СРОЧНО!


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(8,37+а) - (1,63+а) = (8,37-1,63) -(а-а) = 6,74