Записати частку дробом і виділити цілу частину: 17:4; 27:10


Ответы на вопрос

Отвечает Балыкова Аня.

Ответ:

4,25. 2,7

Пошаговое объяснение:

17:4=17/4=4 1/4= 4,25

27:10= 27/10= 2 7/10=2,7