Периметр трикутника вітрила на іграшковій яхті становить 20дм. довжина першої сторони 8дм. а другої

5дм. Знайди довжину третьої сторони.(ПОМОГИТЕ СРОЧНО)​

Ответы на вопрос

Отвечает Милова Алёнка.

8+5+х=20

х=20-(8+5)

х=20-13

х=7 дм-довжина третьої сторони.