го - Першого дня фермер зібрав 754 кг огірків, а друго- на 127 кг більше. Усі огірки він розклав у

ящики по 15 кг. Скільки всього ящиків для огірків викорис- тав фермер?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

1)127+754=881

2)881:15=58,7

Отвечает Антонюк Марина.

Ответ:

109 ящиків

Пошаговое объяснение:

1)754+127=881 (кг) 2 дня

2)754+881=1635 (кг) за 1 і 2 день

3)1635:15=109(ящ)