Човен пливе проти течії річки 6 годин зі швидкістю 12км/год, а на зворотній шлях він затратив 4

години. З якою швидкістю човен подолав зворотній шлях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лугай Дарья.

Ответ:

18 км/год

Пошаговое объяснение:

1)12•6=72 км- путь

2)72:4=18 км/год- скорость

Отвечает Софьина Лиза.

Відповідь:

V2=18 км/год.

Покрокове пояснення:

Знайдемо увесь шлях, S=V*t=12*6=72 км

маючи усю відстань(72 км) і маючи час на зворотній шлях, знайдему швидкість назад:  V=S/t⇒72/4=18